Bilgi ve Teklif Teklif İçin 0539 559 64 48 info@uzmanbahcivan.com 

Hakkımızda

İstanbul Bahçe ve Peyzaj Hizmetleri "Bahçenize Dair Herşey" felsefesi ile bahçelerinizi şenlendiriyoruz.Tecrübeli, toprak ile uğraşmaktan keyif alan, Bahçıvanlık bir sanattır diyen  "Uzman Bahçıvan" ekibi ile sizlere yeşil alanlar yapıyoruz. 

İstanbul Bahçe ve Peyzaj Hizmetleri 16 sene boyunca İstanbul Kültür Müdürlüğüne bağlı Topkapı Sarayı, Ayasoya Müzesi, İslam Eserleri Müzesi, Rumeli Hisarı, Yıldız Sarayı, Türbeler gibi tarihi öneme sahip yerlerde Bahçe ve Peyzaj İşlerindenden sorumlu Proje Yöneticiliği yapmış Satılmış Penpe tarafından 2016 yılında kurulmuştur.

İstanbul Bahçe bakım ve peyzaj işleriniz eğitimli uzman bahçıvanlar tarafından Satılmış Penpe'nin kontrolü altında yapılmaktadır.

Teraslarda minik bahçeler,  beton duvarların üzerine yaşayan dikey bahçeler, ortak yaşam alanlarında dostluğun ve samimiyetin doğal oluşumunu destekleyen mekanlar tasarlıyoruz. Çatıları yeşil bahçelere dönüştürüyoruz.
Dostlarınızı ağırladığınız, kahvenizi yudumladığımız, çocuklarınızla oynadığınız, bir köşesinde kitap okuduğunuz yada bir bölümünü organik sebzelere ayırıp mahsulünü ellerinizle topladığınız keyifli bir bahçe için sizlere destek veriyoruz.
Uyguladığımız bu alanların devamlılığını ve her mevsim yaşanılır kılınmasını tecrübeli bahçıvanlardan oluşan bakım ekibimiz tarafından sağlıyoruz.
teklif al ile ilgili görsel sonucu
Telefon Et: 0539 559 64 48

Etiketler:
bahçe düzenleme, bahçe işleri,bahçe peyzaj bahçe bakımı, bahçe ve peyzaj, bahçe ve peyzaj düzenleme, çevre düzenlemesi, meyve ağacı aşılama, bahçıvan aranıyor, küçük bahçe düzenleme, villa bahçesi düzenleme, meyve aşılama, bina bahçesi düzenleme, çim, rulo çim, çim bakımı,bahçe bakımı, bahce bakımı, bahçıvan aranıyor, bahçe işleri, bahce işleri, periyodik bahçe bakımı, site bahçe düzenleme, villa bahçe bakımı, villa için bahçıvan, villada çalışacak bahçıvan, periyodik bahçe düzenleme, periyodik bahçe bakımı nedir?, istanbul bahçe düzenleme, periyodik bahçe düzenlemesi, bahçe düzenleme, bahce düzenleme, istanbul bahçe düzenleme, peyzaj ,istanbul peyzaj ve bahçe düzenleme, istanbul bahçe düzenleme, bahçıvan, istanbul bahçıvan, istanbul bahçıvan aranıyor, avrupa yakası bahçıvan aranıyor,bahçe tasarımı, bahcivan,bahçivan, villa için bahçıvan,villaya bahçıvan aranıyor, bahçe bakımı, bahce düzenleme, bahcivan aranıyor, istanbul bahçe