Bilgi ve Teklif Teklif İçin 0539 559 64 48 info@uzmanbahcivan.com 

Bahçe Düzenleme

ÇEVRE VE BAHÇE DÜZENLEME
İstanbul genelinde bahçe bakım ve bahçe düzenleme, peyzaj uygulamalarında hizmet vermekteyiz.

Bahçe, çeşitli çim türleri, yer örtücü bitkiler, çiçekler, çalılar, ağaççıklar, yaprak döken veya dökmeyen ağaçlar, süs bitkileri, meyve ağaçları veya doğal bitki örtüsüyle oluşturulmuş yaşam alanlarıdır.İstanbul Bahçe ve peyzaj olarak, insanların doğal ve temel ihtiyaçlarını karşılayan, aile yapısına ve isteklerine uygun, kullanım alışkanlıkları doğrultusunda bahçelerinizi yeniden ele alıyor ve yeni bir estetik tasarımla buluşturuyoruz. Bu yeni düzenlemelerimizde estetik görünümün yanı sıra doğanın korunması ve ekolojik dengenin bozulmaması en dikkat ettiğimiz unsurların başında yer almaktadır. Biliyoruz ki doğanın yapısına uygun olmayan her uygulama sürdürülebilir olamayacak ve ekosistemin yapısına zarar vererek yapılan çalışmalar başarısızlık ile sonuçlanacaktır.

Bahçe düzenlemesi profesyonellik ve mesleki birikim gerektiren önemli bir alandır. Bahçe düzenleme çalışmalarında bitki seçimlerinin önemi kadar bölgenin ortam koşulları da göz önünde bulundurulmalıdır. Gelişi güzel bitki seçimi ve yanlış uygulamalar maddi ve manevi kayıplara yol açarak hayallerinizin ertelenmesine sebep olacaktır.

Bahçe düzenleme de birçok faklı materyaller kullanılmaktadır. Bitkilerin yanı sıra dekoratif taşlar, doğal taşlar, ahşap yapılar, çam kabukları, süs havuzları, dekoratif saksılar bunlardan sadece bir kaçını oluşturmaktadır. Bu kadar geniş ürün çeşidinin bulunduğu bir alanda doğru malzemeyi doğru yerde kullanmak bilgi ve profesyonellik gerektirmektedir.

Bahçe düzenleme uygulamaları nasıl gerçekleştirilir?

Çevre ve bahçe düzenleme projelerinde uygulamaya başlamadan önce yapılacak olan uygulamanın kısa, orta ve uzun dönemde hangi noktada olacağı değerlendirilmelidir. Bitki seçimleri, seçilen bitki çeşitlerinin büyüme hızları, bitki karakterleri, tepe taç mesafeleri, bitkinin yatay – dikey büyüme özelliği, bitkinin dikim yönü, dikilecek toprak özellikleri, hâkim rüzgâr yönü ve hızı, alanın güneşlenme süresi vb. birçok faktör çevre ve bahçe düzenlemesine etki edecektir.

Tüm bu hususlar göz önünde bulundurularak sizin istekleriniz ve bizim tecrübelerimiz doğrultusunda alanlarınızı sizlere daha huzurlu, daha eğlenceli, daha kullanışlı, aile bireyleriniz ve çocuklarınız için daha samimi bir ortam yaratmak için yeniden düzenliyoruzTelefon Et: 0538 390 52 82 
bahçe düzenleme yapan firmalar arasında İstanbul'da hizmet vermekteyiz. Peyzaj firması olaraktan bahçe düzenleme işini de yapıyoruz. İstanbul peyzaj firmaları, en iyi peyzaj firmaları, peyzaj işi yapanlar gibi gibi sorularınızın cevabı ise bizde:) otel peyzaj, restoran peyzaj projelerinde uzun yılların deneyimi var.
Peyzaj nedir, nerelerde yapılır.

çevre düzenlemesi, bahçe düzenleme, bahçe düzenlemesi, bahce duzenleme, çevre ve bahçe, bahce ve peyzaj