Bilgi ve Teklif Teklif İçin 0539 559 64 48 info@uzmanbahcivan.com 

Doğal Hazır Rulo Çim

İstanbul Doğal Hazır Rulo Çim

Peyzaj düzenlemeleri ve alanlarınızın vazgeçilmez ürünleri arasında en önemli yerlerden birine de çim sahiptir. Kullanım amacı, çim alanın hazır hale geleceği zaman, kullanılacak yerin durumuna, içinde bulunulan mevsim gibi etkenler göz önünde bulundurularak tercih yapılabilmektedir. 

Rulo çimi sizin için önceden özenle yetiştirip ve toprağı ile birlikte kaldırılıp bahçenize uyguluyoruz. Güzel bir çim için haftalarca uğraşıp, "ya çıkmazsa, ya bazı yerler kel kalırsa, üstüne basabilirmiyim" endişelerine gerek kalmaz, size sadece keyfini sürmek kalır.

İstanbul en çok tercih edilen doğal hazır rulo çim satış ve uygulama firması olaraktan en uygun rulo çim metrekare fiyatı ile alanlarınızı yeşillendiriyoruz. 


Detaylı Bilgi İçin 
Tıklayın ve Hemen Ara 0539 559 64 48

10 bin m² fazla rulo çim tecrübemiz ile...
Etiketler:
rulo çim, çim bakımı, çim biçme, çim budama, cim, rulo cim, ot biçme, rulo çim uygulaması, bahçe ve peyzaj, tohum çim, tohum cim
bahçe bakımı, bahçe düzenleme, bahçe budama, bahçe temizlik, bahçe düzenleme,istanbul bahçe düzenleme, peyzaj, istanbul peyzaj ve bahçe düzenleme, istanbul bahçe düzenleme,bahçıvan, istanbul bahçıvan,istanbul bahçıvan aranıyor, avrupa yakası bahçıvan aranıyor, bahçe tasarımı, bahcivan, bahçivan, villa için bahçıvan, villa için bahçıvan aranıyor, bahçe bakımı, bahce düzenleme,