Bilgi ve Teklif Teklif İçin 0539 559 64 48 info@uzmanbahcivan.com 

Bahçe İlaçlama

Bahçe, Bitki, Çiçek İlaçlama

Bitkilerinizin ve çim alanlarınızın uzun soluklu ve sağlıklı olması, dikimden sonra yapılacak bakım faaliyetlerine bağlıdır. Bakımın en önemli unsurlarından biride zirai ilaçlama yani bahçe ilaçlamadır. İstanbul'da bahçe ilaçlama, çiçek ilaçlama, bahçe böcek ilaçlama gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Zirai ilaçlama bitkinin türü, mevsim, hava şartları gibi etkenler göz önünde bulundurulmak suretiyle mutlaka konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Yanlış ilaçlama sahip olduğunuz bitki ve çimlere fayda vermeyeceği gibi aksine çok ağır zararlar da verebilir. 


Ayrıca zirai ilaçlar insan sağlığı içinde zararlı olabilir. Bu nedenle zirai ilaçların kullanımı ve alınması gereken tedbirler açısından Zirai mücadele oldukça hassas bir uygulamadır. Bu sebeple zirai ilaçlama hizmetleri firmamız bünyesinde Tarım Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş konusunda uzman ziraat mühendislerinin kontrolünde yapılmaktadır.


istanbul ilaçlama yapan firmalar arasında en iyi firmalardan birisiyiz. bahçe ilaçlama, çiçek ilaçlama, bitki ilaçlama, uzman ilaçlama gibi alanlarda güçlü referanslarımız var. ilaçlama yapan firmalar bizi işte.